• 0535 208 84 05

  İptal İade

  İadeler ile İlgili Sorular

   

  İadeler

  Lütfen iadeniz için aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz: 

  - Ürün, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. 
  - Ürün hasar görmemiş, yıpranmamış ve ürünün ambalajı açılıp bozulmamış olmalıdır. 

  Cayma Hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz: 

  -Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca hazırlanan veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya ihtimali olan ürünler söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz. 
  - Ayrıca, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen ürünlere ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. 

   

  İptaller İle İlgili Sorular

  İptal Bildirimi

  Lütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün,

  - sipariş numarasını
  - ürün kodunu
  - iptal adedini

  belirterek gurselincicicek.com e-posta adresine iletiniz. Lütfen size ulaşabileceğimiz telefon numaranızı da e-postanızda belirtiniz.

  Sipariş ulaştıktan sonra vereceğiniz iptal talepleriniz  işleme alınmaz, iptal talepleriniz ancak ürün sevkiyatları başlamamış ise dikkate alınabilir.
  Kampanya sevkiyatları başlamış ise para iadenizin yapılabilmesi için iade süreçlerini izlemeniz gerekecektir.

  İptal taleplerinize ilişkin kredi kartınıza yapılacak iptali, bankanıza bağlı olarak, iptal işlemleriniz tarafından gerçekleştirildikten sonraki 10 iş günü içinde kredi kartınızda görebilirsiniz.